servis a údržba

Pravidelný servis elektrozariadení predlžuje ich životnosť a bezporuchové fungovanie. Náš tím špecializovaných technikov sa postará o to, aby zariadenia fungovali správne a bezpečne. Predídete tak nákladom na odstránenie porúch a ujme spôsobenej výpadku technológie. 

Ak už došlo k samotnej poruche, spravíme všetko pre to, aby sme ju odstránili kvalitne a rýchlo. 


IMS je spoľahlivým partnerom pri odstraňovaní závad v domácnostiach a priemysle.

Decentralizovaná údržba

 je dnes už bežnou súčasťou technického úseku v mnohých odvetviach priemyslu. Neponúkame iba samotný výkon požadovaných činností. V prípade záujmu zaradiť IMS Installations do Vášho programu údržby získate:

  • Flexibilný pracovný čas (24/7)
  • Kvalifikovaný personál
  • Komplexnú analýzu stavu
  • Pohotovosť a servis

Havarijná služba

Stala sa Vám havária alebo nehoda väčšieho rozsahu s nutnosťou okamžitého zásahu? Nie je nič ľahšie ako kontaktovať našu havarijnú službu! Na miesto nehody sa dostavíme v najkratšom možnom čase a problém rýchlo odstránime. Uvidíte, že budete s našou prácou spokojní. Rýchlosť prevedenia aj kvalita odvedenej práce Vás ohromí.

Total Productive Maintenance

TPM koncept by mal byť neodmysliteľnou súčasťou každého výrobného závodu. Vypracujeme pre Vás TPM projekt a aktívne ho zaimplementujeme do výrobnej praxe. Pomocou 5 pilierov TPM dokážeme identifikovať aktuálne vyťaženie STZ a definovať postupy na dosiahnutie maximálnych cieľov v oblasti disponibilitz zariadení.