Služby

        Naša spoločnosť neustále skvalitňuje svoje služby. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás nachádzajú požadované služby a priateský prístup. Náš zákazník je našou prioritou, preto je celá snaha a pozornosť tímu IMS installations zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní, akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame.


Havarijná služba

        Stala sa Vám havária alebo nehoda väčšieho rozsahu s nutnosťou okamžitého zásahu? Nie je nič ľahšie ako kontaktovať našu havarijnú službu! Na miesto nehody sa dostavíme v najkratšom možnom čase a problém rýchlo odstránime. Uvidíte, že budete s našou prácou spokojní.Rýchlost prevedenia aj kvalita odvedenej práce Vás ohromí.

Elektroinštalácia

        Pri práci s elektrinou a elektroinštaláciami je vždy lepšie využiť služby odborníka ako riskovať znehodnotenie spotrebiča, či materiálu a v horších prípadoch nebodaj aj vážne zdravotné úrazy. Využite naše schopnosti a zručnosti pri elektroinštaláciách väčšieho aj menšieho rozsahu! S výsledkom budete určite spokojní.